Vážení přátelé a příznivci Holoubka, 
RVC Holoubek je s vámi téměř již 8 let. Ročně eviduje cca 6 tisíc návštěv. Snažíme se nabízet co nejpestřejší program pro všechny věkové kategorie. Neustále vymýšlíme, jaká nová a aktuální témata by vás zajímala a na základě toho oslovujeme nové lektory a přednášející, kteří by s vámi nad těmito oblastmi besedovali. Ovšem k tomu všemu jsou potřeba finance. Letos zřejmě RVC Holoubek nebude podpořeno dotací MPSV, což je situace velice nepříznivá.
Proto prosíme veřejnost o podporu v burze filantropie, kde dle vašeho počtu hlasů může naše centrum získat finance od donátorů.

Hlasování probíhá od 21. března ( spouští se ve 12:00 hod) do 28. března, taktéž do poledne. Hlasovat lze z jedné e-mailové adresy pouze jednou. ( V případě jedné IP adresy sdílené s kolegy na pracovišti je limit hlasů 1/ den).
Děkujeme za každý váš hlas a k připomenutí posíláme pár fotografií z našich činností a doufáme, že budeme moci pokračovat dále a naše služby ještě více rozšiřovat. Setkávání s vámi nás totiž moc baví a naplňuje! 

🙂
Hlasování zde: http://www.burzafilantropie.cz/…/pardubice-20…/holoubku-let/